Apple Music Web Sürümü Yayınlandı

291 Okunma 19 Nisan 2020 09:28
apple-music-web-teknolama-min

Apple, bir süredir beta üzerinde çalıştığımı uygulama olan Apple Music Web sürümü, artık tüm kulanıcılar için yayınlandı. Artık herkes Apple Music’i internet tarayıcısı üzerinden kullanabilir hale getirildi.

Apple, geçtiğimiz Eylül ayında birçok uygulamasının web üzerinden kullanılabilmesi için çalışmalara başlamıştı. Bunlardan en çok bekleneni Apple Music, artık internet üzerinden kullanılabilir bir şekilde yayınlandı.

Bir süredir beta sürecinde olan internet sitesi, artık herkes için yayınlandı. Tüm Apple Music servisini music.apple.com adresi üzerinden de kullanabilirsiniz. Apple Music Web sürümünde, hesabınızı açtıktan sonra tüm özellikleri kullanabiliyorsunuz.

Apple Music‘in internet tarayıcısı üzerinden oynatılan versiyonu, herhangi bir ek uygulamaya ihtiyaç duymuyor. Yani hiçbir indirme yapmadan anında tüm servis özelliklerini kullanabilirsiniz. Ayrıca servisin web sürümünde her yıl en çok dinlediğiniz şarkı gibi birçok listeye de erişebileceğiz.

Tüm servisleri tarayıcı üzerinden kendi ekosistemi dışına taşımaya çalışan Apple, Music uygulamasını da bu düzleme kattı. Artık Apple Music uygulamasını kullanman için herhangi bir iPhone ya da Mac gibi Apple ürününe sahip olmak zorunda değiliz. İsteyen herkes uygulamalardan yararlanabilirken, Music uygulamasının da web sürümünün çıkması devamının geleceğine bir işaret olarak gözükebilir.

Peki siz Apple Music‘i internet üzerinden kullanabilme durumu hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla Apple haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Apple Music Web Sürümü Yayınlandı

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ