Apple Music Üniversite Öğrencileri için 6 Ay Ücretsiz

609 Okunma 15 Ağustos 2020 17:43

Apple tarafından geliştirilen dijital müzik servisi Apple Music, üniversite öğrencileri için olan 3 aylık ücretsiz deneme süresini 6 aya çıkardı

Apple dijital müzik servisini daha fazla kullanıcıya ulaştırmak ve üniversite öğrencilerine tanıtmak amacıyla yeni bir kampanyaya imza attı. Dijital platformlarda genelde 1 ay olarak görmeye alışık olduğumu deneme sürümüne Apple yeni bir boyut kazandırdı. Apple, daha önce üniversite öğrencilerine 3 ay olarak sunduğu ücretsiz deneme sürecini 6 aya çıkardı.

Her yıl okul sezonunun yaklaşmasıyla çeşitli kampanyalar ile karşımıza çıkan Apple, yeni bir kampanya ile üniversite öğrencilerini sevindirdi.

Yeni kampanya kapsamında Apple 6 ay boyunca tüm planlar için geçerli olan 6 aylık deneme sürecinin üniversite öğrencilerine sundu. Yeni tekliften daha önce Apple Music üyeliği olan ancak ilk kez öğrenci planına geçiş yapacak olan üniversite öğrencileri de hiçbir kısıtlama olmadan yararlanabilecek.

Kampanyaya katılım 31 Ekim tarihine kadar açık olacak. Kampanyadan yararlanabilmek için ise Apple Music hesabınızla birlikte UNiDAYS üzerinden üniversite öğrencisi olduğunuzu doğrulamanız gerekiyor.

Apple Music Öğrenci Aboneliği Edinmek için Yapılması Gerekenler

  • Apple Music veya iTunes uygulamasını açın.
  • Her iki uygulama içinde de bulunan Sizin İçin bölümüne tıklayın.
  • Deneme teklifi seçeneğine tıklayın, teklifler arasından öğrenci teklifini seçin.
  • Uygunluğu Doğrula seçeneğine tıklayın.
  • Otomatik olarak yönlendirildiğiniz UNiDAYS web sitesi üzerinden sizden istenen adımları takip ederek gerekli öğrenci doğrulaması adımını tamamlayın.
  • Doğrulamanız tamamlandığında otomatik olarak Apple Music veya iTunes uygulamasına yönlendirilirsiniz
  • Satın alma işlemlerinde kullandığınız Apple kimliği ve parolanızı kullanarak giriş işlemini yapın.
  • Sizden istenen fatura bilgileri ve ödeme yöntemi adımlarını da tamamladıktan sonra katıl butonuna basın.
  • Ardından 6 aylık ücretsiz deneme sürümünüz aktif olacaktır.

Ayrıca 6 aylık deneme süresinin sonunda 4 yıl boyunca aylık 6.99 TL ödeyerek Apple Music öğrenci üyeliğinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Apple Music üyeliğini 6 aylık ücretsiz deneme sürecinin ardından kapatmak isteyenlerin ise deneme süresinin bitimine birkaç gün kala aboneliklerini iptal etmeleri gerektiğini de hatırlatmakta fayda var. Aksi halde, tanımlı olan ödeme yönteminizden aylık 6.99 TL siz aboneliğinizi iptal edene dek otomatik olarak tahsil edilecektir.

Daha fazla Apple haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsin.

Sıradaki içerik:

Apple Music Üniversite Öğrencileri için 6 Ay Ücretsiz

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ