Apple Music, Artık Samsung Smart TV’ler Üzerinden Kullanılabilecek

278 Okunma 07 Mayıs 2020 19:20
apple-music-web-teknolama-min

Apple Music, artık Samsung Smart TV’ler üzerinde kullanılabilecek. Samsung, Apple Music’i televizyonlarına entegre eden ilk marka oldu.

Milyonlarca şarkıya, müzik videolarına, çalma listelerine veya canlı radyo yayınlarına erişim imkanı sunan Apple Music, artık Samsung Smart TV’ler sayesinde televizyonlarımızda da bizlere eşlik edecek. 100’den fazla ülkede Samsung Smart TV kullanıcılarının Apple’ın müzik platformunu televizyonlarına yükleyebileceği açıklandı. Apple Music uygulamasına sahip olmanız için ise televizyonunuzun modelinin 2018-2020 yılları arasında olması gerekiyor.

İnsanların evlerinden zorunlu ihtiyaçları dışında dışarı çıkmaması gerektiği şu günlerde, Samsung akıllı televizyonlarına yeni özellikler katarak kullanıcılarını memnun etmeye çalışıyor. Spotify’dan sonra en çok aboneye sahip müzik platformu olan Apple Music, bu güne kadar akıllı televizyon platformunda bulunmuyordu. Samsung’un Aplle Music’i akıllı televizyonlarına dahil etmesinin ardından uygulamanın birçok özelliği televizyon üzerinden kullanılabilecek.

Uygulama üzerinden kişiselleştirilmiş günlük şarkı önerileri alınabilecek. Ayrıca kullanıcılar, evde kaldığımız bu dönemler için hazırlanan vesanatçılarla evde FaceTime üzerinden grup sohbetleri, sanatçılarla özel röportajları ve daha bir çok içeriği barındıran “Apple Music ile Evde” içeriklerine ulaşabilecek.

Samsung Smart TV’lerinize indirmiş olduğunuz Apple Music uygulamasına mevcut Apple kimliklerinizle giriş yapabileceğiniz gibi yeni abonelik oluşturarak da giriş yapabiliyorsunuz. Ayrıca Apple’ın yeni abonelerine 3 aylık ücretsiz kullanım hakkı sunduğunu da hatırlatmak isteriz.

Daha fazla teknoloji haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Apple Music, Artık Samsung Smart TV’ler Üzerinden Kullanılabilecek

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ