Apple, 5 Saatlik iPhone 11 Reklamı Yayınladı

709 Okunma 11 Mart 2020 20:56
5-saatlik-iphone-11-reklami-teknolama-min

Apple, 5 saatlik iPhone 11 reklamı yayınladı. Apple, son dönemlerde düştüğü kötü izlenim sonrasında, yeni piyasaya süreceği telefonlar için farklı reklam metodları geliştiriyor. Bugün tam olarak 5 saat 20 dakika uzunluğunda yayınlanan reklam filminin ana teması, iPhone 11 pil ömrü oldu.

Akıllı telefon kullanıcılarının her zaman en büyük isyanı batarya ömrü konusunda oldu. Her ne kadar telefonları ilk aldığımızda kullanım süresi yeterli gibi gelse de, uzun kullanımlarda bu durum hep daha da kötüye gitmeye başlar. Durum böyle olunca da son yıllarda akıllı telefon üreticileri bu konuya biraz daha özen vermeye başladı.

Apple, yeni modeli iPhone 11‘in batarya süresini gözler önüne sermek için 5 saat 20 dakikalık bir reklam filmi yayınladı. Reklam içerisinde, St. Petersburg’da bulunan Hermitage müzesi bulunurken, pek de anlaşılamayan sahneler yer alıyor. Ayrıca söylenenlere göre bu reklam filmi, tek seferde çekilmiş. Üstelik tabii ki reklamdan da anlaşılacağı üzere tüm çekim iPhone 11 kullanılarak gerçekleştirilmiş.

Aslında bu ilginç reklamda, içeriğin ne olduğu pek de önemli değil. Apple, reklamın içeriğinden ziyade, iPhone 11 ile hiç durmadan 5 saatten uzun süre 4K video çekimi yapılabileceğini vurgulamak istemiş. Apple, reklam filminde bir şey anlatmak istemiş mi açıkçası biz de anlamadık. Reklam filminin tamamını izleyen varsa yorumlarda bekleriz…

5 saatlik iPhone 11 reklamı konumuzun da sonuna geldik. Daha fazla iPhone haberleri için sitemizi ziyaret edebilir, sosyal medya kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Apple, 5 Saatlik iPhone 11 Reklamı Yayınladı