arama

  Apex Legends, Yeni Nesil Konsollar için Özel Sürüm Yayınlayabilir

  apex-legends-yeni-nesil-konsollar-teknolama-min
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Selim Enes Erdoğan
  • Beğen
   Loading...

  Battle Royale furyası bir süredir bizlerle. Neredeyse 3 yıldan uzun süredir her yerimiz PUBG, Fortnite ve Apex ile dolup taşmışken artık neredeyse tüm oyunlar birer Battle Royale modu çıkarmaya başladı. Şu an için durum her ne kadar öncesinde olduğu gibi ön planda olmasa da, araba yarışı oyunlarına bile modun gelmesi durumun ciddiyetini anlatmaya yetiyor. Şimdiki konumuz ise bunların biri ile alakalı. Apex Legends, PS5, Xbox Series X ve Nintendo Switch için özel sürüm yayınlayabilir.

  Electronik Arts geçtiğimiz günlerde 2019’un finansal raporunu açıklamıştı. Bunun ardından ise yatırımcılar ile özel bir toplantı düzenlendi ve bu toplantının içerisinde konuşulanlar ise yine bizlerle paylaşıldı. Respawn tarafından geliştirilen Apex Legends, hala yükselmeye ve daha fazla para kazandırmaya devam ediyor. Üstelik her geçen sezon çok daha fazla kar elde ediyor.

  EA CEO’su Andrew Wilson, oyunun yakında 4. seoznunun başlayacağını belirtirken, aynı zamanda 2020 yılı içerisinde farklı platformlarda da oyunu görebileceğimizi müjdeledi. Ancak bu konuda net bilgiler vermemesi ile bize tahmin etmekten başka şans kalmıyor. Bu açıklama sonrasında en öne çıkan ihtimal ise yeni konsollar oluyor.

  Aslında bir oyunun yeni nesil konsollara çıkacak olması yalnızca bu konsollarda da oynayabilir olması anlamına gelmiyor. Herhangi bir oyun bu tür yeni teknolojilere adapte edilirken birçok değişiklik geçiriyor bu her ne kadar oynanışı çok etkilemeyen şeyler olsa da grafik ve performans açısından çok daha stabil bir hal alabiliyor.

  Bakalım, hep beraber oyunun geleceği hakkında daha fazla bilgiye sahip olacağız. Daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olarak içeriklerden anında haberdar olabilir ya da sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

  editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ