e
sv

Android 11 Beta Sürümü Ertelendi

android-11-beta-teknolama
avatar

Selim Enes Erdoğan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Google, normal şartlarda önümüzdeki hafta planladığı Android 11 Beta etkinliğinin ertelendiğini duyurdu. Erteleme sebebi ile alakalı herhangi bir açıklama ise henüz yapılmadı.

Tüm telefonlar henüz yeni yeni Android 10 işletim sistemine kavuşmaya başlamışken, Google Android 11 üzerinde çalışmalarına devam ediyor. Normalde 3 Haziran tarihinden yapılması planlanan Android 11 Beta etkinliği ise ne yazık ki yapılan bir açıklama ile ertelendi. Henüz ertelenmenin sebebi hakkında ise bir açıklama yapılmış değil.

“Android 11 hakkında daha fazla bilgi vermek için sabırsızlanıyoruz ancak şu an kutlama yapmanın sırası değil. 3 Haziran tarihli Beta sürümünü erteliyoruz. Android 11’le ilgili detayları yakında sizlerle paylaşacağız.”

Android 11, önizleme sürümü olarak 3 ayrı parti olarak yayınlanmıştı. Dördüncü paylaşım ise bu ay içerisinde henüz geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Şimdiye kadar ise 3 Haziran tarihinde yapılması planlanan ön gösterim ile birlikte daha fazla güncelleme yapılmayacaktı. Ancak erteleme kararı üzerine yeni bilgiler henüz paylaşılmadı.

Android 11 ile birlikte telefonlara gelecek olan özellikler hakkında bir süre daha beklememiz gerekecek. Ancak yeni çıkacak olan Android sürümünde görülecek en büyük değişiklik olarak 5G teknolojisi konusunda yapılan değişiklikler olarak görülüyor. Ayrıca geliştiriciler için çok fazla yenilik getirecek olan sürüm, son kullanıcı tarafından ne sunacak net bir bilgi verilmiş değil.

Peki siz Android 11 konusunda ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla Android haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.