e
sv

Among Us Hilelere Karşı Güçleniyor

among-us-hile-teknolama
avatar

Tolga Mutlu

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Among Us geliştirici ekibi hilelere karşı gelişmeye ve yeni hesap sistemi geliştirmeye başladıklarını açıkladı.

Bütün oyun şirketlerinin baş belası olan hileciler bu sefer Among Us oyununu hedef aldı. Oyun 2018 yılında piyasaya sürülmesine rağmen günümüzde yaşadığı patlama ile gündeme oturdu. Günlük 100 binlerce oyuncuya erişen oyun adından oldukça söz ettirmeyi başardı.

Ancak çok oyuncu demek beraberinde hilelerin artması demektir. Oyun çıktığından beri bir sürü hile ile karşı karşıya kalan ekip, güncellemeler ile bu sorunu çözüyordu. Ancak şu anda erişmiş oldukları oyuncu sayısı güncelleme bekleyecek kadar az değil. GameSpot’un haberine göre Among Us geliştirici ekibinde yer alan Forest Willard, Kotaku’ya ”Bunun etrafında inşa edilmiş daha iyi denetim ve raporlama sistemlerine sahip olabilmek için bir hesap sistemi kurmak için acele ediyoruz. Ayrıca sunucular kurarak saldırıları tespit etme ve engelleme konusunda yardımlar alıyoruz. Ve aynı zamanda istemci tarafında hile önleme hakkında da çalışıyoruz. Tüm doğru kişileri bir araya getirmek için çabalıyorum, oysa birçok açıdan saldırıp, birçok yönden aynı zamanda daha iyi olmasını ümit ediyorum.” dedi.

Peki Among Us Kaç TL ?

Among Us’ı Steam üzerinden 10.50 TL gibi bir fiyata alabiliyorsunuz. Android ve iOS için ise ücretsiz.

Peki siz Hileciler hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.