Alan Wake 2 Ne Zaman Çıkacak?

309 Okunma 01 Nisan 2021 17:21
alan-wake-2-ne-zaman-teknolama

Oyun dünyasında önemli bir yere sahip olan isim Alan Wake, ikinci oyunu ile birlikte tekrardan karşımıza gelecek. Söylentilere göre yeni oyun, yalnızca Epic Games içerisinde yayınlanacak. Peki Alan Wake 2 ne zaman çıkacak?

2010’lu yılların en iyi korku oyunlarından biri olmayı başaran Alan Wake, ikinci oyunu ile birlikte yeniden karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. İlk oyunda olduğu gibi yeni oyunu da yine Remedy Entertainment ekibi geliştiriyor. Remedy ile Epic Games’in anlaşmalı olduğunu varsayarsak, yalnızca Epic Games Store üzerinde yayınlanacak. Tüm bunlara rağmen sızdırılan haberde, Alan Wake 2 ne zaman çıkacak sorusunun henüz cevaplanacak düzeyde olmadığı belirtildi.

Remedy Entertainment, Alan Wake isminin tüm haklarını 2019 yılında Microsoft’tan satın almıştı. Şu anda ise Remedy ve Epic Games arasında anlaşma olduğu bilindiğinden dolayı, yeni çıkacak olan oyunun Steam üzerinde yayınlanmayacak olması oldukça muhtemel gözüküyor. Ayrıca Remedy, henüz geçtiğimiz hafta aynı anda 5 farklı projede çalıştıklarını da resmi olarak açıklamıştı.

Remedy Entertainment kreatif direktörü Sam Lake, Alan Wake isminin bir devam oyununu geliştirmek istediğini daha önce belirtmişti. Umarız bu devam oyunu, aynı ilk oyun gibi kaliteli bir yapım olarak karşımıza çıkacaktır.

Peki siz Alan Wake oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Alan Wake 2 Ne Zaman Çıkacak?

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ