Ağustos Ayı Ücretsiz PlayStation Plus Oyunları Belli Oldu

50 Okunma 24 Temmuz 2021 19:39
yeni-playstation-plus-fiyatlari-teknolama-min

Sony tarafından PlayStation Plus kullanıcılarına Ağustos ayı içerisinde sunulacak ücretsiz oyunlar belli oldu.

Sony, PlayStation kullanıcılarına sunmuş olduğu abonelik sistemi PlayStation Plus ile her ay kullanıcılarına kütüphanelerine ekleyebilecekleri ücretsiz oyunlar sunmakta. Kullanıcılar kütüphanelerine ekledikleri bu oyunları PlayStation Plus abonesi oldukları süre boyunca oynayabilmekteler.

Her ay farklı türden oyunlarla karşımıza çıkan Sony, önümüzdeki ay PlayStation abonelerine ücretsiz olarak vereceği oyunları yanlışlıkla paylaştı. Paylaşım bir süre sonra kaldırılsa da önümüzdeki ayın oyunları belli olmuş oldu. Yapılan paylaşıma göre Sony tarafından bu ay verilecek ücretsiz oyunlar şöyle;

 • Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville
 • Tennis World Tour 2
 • Hunter’s Arena: Legends

Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville

Oldukça popüler bir hale gelen Plants vs. Zombies oyununun devamı niteliğinde olan bu oyun da ilk oyunla benzer hikaye ve amaçları taşımakta. Sıra tabanlı olarak oynanan oyunda amacımız Neighborville bölgesini zombi istilasından korumak. EA imzası taşıyan oyunun piyasaya çıkış tarihi ise Eylül 2019.

Tennis World Tour 2

Tenis severlerin yakından bildiği bir oyun olan Tennis World Tour 2 ile birçok dünya yıldızı tenis oyuncusu ile oynama fırsatına sahip olabilirsiniz. Oyun içerisinde kendi kariyerinizi inşa edebileceğiniz gibi dünya çapındaki isimlerle veya onlara karşı da mücadele edebilirsiniz. Big Ant Studios tarafından geliştirilen oyunun çıkış tarihi ise Eylül 2020.

 • Hunter’s Arena: Legends
 • Battle Royale türündeki bu oyun sizleri 30 oyunculu bir müsabakanın içerisine davet ediyor. MMO karakterlerine benzer karakterler içermesiyle dikkat çeken yapımın 3 Ağustos tarihinde çıkış yapacağı biliniyor. Bu da demek oluyor ki oyun çıktığı tarihte PlayStation 5 kullanıcılarına ücretsiz olarak dağıtılacak.

  Peki siz Sony tarafından verilecek olan önümüzdeki ayın ücretsiz PlayStation Plus oyunları hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

  Sıradaki içerik:

  Ağustos Ayı Ücretsiz PlayStation Plus Oyunları Belli Oldu

  editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ