Age of Empires 4 Çıkış Tarihi Yayınlandı

738 Okunma 11 Nisan 2021 13:35
age-of-empires-4-cikis-tarihi-teknolama-min

Dünyanın en popüler strateji oyunlarından biri olan Age of Empires serisi, uzun zamandır 4. oyunu ile gündeme geliyordu. Yapımcı tarafından paylaşın yarım saatlik Türkçe dublajlı tanıtım videosu ile birlikte Age of Empires 4 çıkış tarihi de yayınlandı.

Xbox Game Studios tarafından yayınlanırken, Relic Entertainment ve World’s Edge tarafından geliştirilen Age of Empires IV hakkında birçok detay Türkçe dublajlı bir şekilde paylaşıldı. Paylaşılan bilgilere göre oyunda belgesel tadında birçok içerik olacak.

Paylaşılan tanıtım videosu ile birlikte Age of Empires 4 çıkış tarihi de paylaşıldı. Her ne kadar net bir gün belirtilmese de, herhangi bir ertelenme olmazsa oyun 2021 sonbahar döneminde yayınlanacak. Age of Empires 4, Türkçe dil desteği ile birlikte gelecek. Ayrıca oyunu PC için Steam üzerinden satın alabilecek iken, Xbox Game Pass aboneleri oyunun çıktığı ilk gün ücretsiz olarak erişebilecekler.

Age of Empires 4 tanıtım videosu için hemen aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz. Tanıtım tamamen Türkçe dublajlı bir şekilde paylaşıldı. Ayrıca daha birçok dilde de aynı video farklı dublajlar ile paylaşıldı. Sunumda AoE 4 dışında, Age of Empires 2 ve 3 Definitive Edition sürümlerinin alacağı güncellemelerden de bahsediliyor.

Peki siz Age of Empires serisinin geleceği konusunda ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Age of Empires 4 Çıkış Tarihi Yayınlandı

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ