arama

  39 TL Değerindeki Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

  superhot-ucretsiz-oldu-epic-games-store-teknolama
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Selim Enes Erdoğan
  • Beğen
   Loading...

  Son dönemlerde Steam gibi platformların sayılarının artması ile birlikte bu platformlar arası bir yarış başladı. Bu yarış sonucunda ise en yararlı kişiler kullanıcılar yani biz olunca bize de keyifle seyretmesi kaldı. İşte şimdi ise yine bu yarışın bir sonucu olarak Steam değeri 39 TL olan Superhot kısa süreliğine ücretsiz oldu.

  39 TL Değerindeki Superhot Epic Games Store’da Ücretsiz

  Bağımsız oyunlar son dönemlerde oldukça popülerleşmeye başlarken, bu konuda tuzu bulunan ekiplerden biri olan Superhot Team yapımcı ekibi, ellerindeki tek oyun olan Superhot oyununu şu an Epic Games Store içerisinde ücretsiz bir şekilde sunuyor. Normalde değeri 39 TL olan oyun, kısa süreliğine ücretsiz bir şekilde biz oyuncular tarafından indirilebilir durumda.

  Farklı bir FPS oyunu olan Superhot, ilginç bir yapıya sahip ve yalnızca hareket ettiğimizde zaman ilerliyor. Eğer bu şekilde farklı bir tarza sahip olan oyunu elde etmek isterseniz buradan kütüphanenize ekleyebilir ya da doğrudan Epic Games uygulamasından ulaşabilirsiniz.

  Superhot Türkçe Oynanış Videosu:

  Sistem Gereksinimleri:

  İşletim Sistemi: Minimum Windows 7
  İşlemci: Intel Core 2 Quad Q6600 2,40 GHz
  RAM: 4 GB
  Ekran Kartı: GeForce GTX 650
  Depolama: Minimum 4 GB depolama alanı

  Daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olarak bildirimleri açabilir ve sosyal medya kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

  editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ