e
sv

343 Industries, Halo Wars 3 İddialarını Yalanladı

halo-wars-3-yalanlandı-teknolama
avatar

Tolga Mutlu

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

343 Industries, Halo evreninde geçen gerçek zamanlı strateji serisi Halo Wars 3 için iddiaları yalanladı.

343 Industries’in topluluk yöneticisi yaptığı açıklamada Halo Wars 3 için herhangi bir planlarının olmadıklarını belirtti. Ayrıca Halo Wars 2’ye de ek içerik ve güncelleme getirmeyi düşünmüyorlar.

Açıklamalarında bu cümleleri kuran John Junyszek, ”343 Industries’in şu anda Halo Wars 2’ye içerik güncellemeleri, dengeleme yamaları, oyunu diğer platformlara getirme veya seride yeni bir oyun yapma gibi bir planı yok. Oyunu izlemeye ve her şeyin beklendiği gibi çalıştığını sağlamaya devam edeceğiz.”

“Evet ‘şu anda’ kelimesini kullandık çünkü bugün için geçerli. Geliştirme ekibinin şu aralar Halo Wars 2 ile tekrar etkileşime geçmek ve seride yeni bir oyun üzerinde çalışmak ile ilgili bir planı yok. Fakat asla asla demiyoruz çünkü geleceğin neler getireceğini bilemeyiz. Eğer eskiden bana Halo: The Master Chief Collection Steam’e gelecek ve Halo 3 14 yıl sonra içerik güncellemeleri alacak desen hayatta inanmazdım.” dedi

Sürekli internette dolanan iddiaları bu açıklamayla yanıtlayan John Junyszek, sürekli olarak yeni beklemenin, merak etmenin sinir bozucu ve yorucu olduğunu bildiklerini ve bu nedenle beklentileri netleştirmek istediklerini ifade etti. Halo’nun üçüncü oyunu geçtiğimiz hafta açılan iş ilanlarında “Halo evreninde geçen yeni bir proje” adlı başlıkla gündeme gelmişti. Üçüncü oyunun çıkmayacağı netleşince gözler Halo Infinite döndü.

Peki siz 343 Industries hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de oyun hakkında görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz