24 TL Fiyatlı Oyun Epic Games’te Ücretsiz

152 Okunma 03 Aralık 2020 23:10
cave-story-epic-gameste-ücretsiz

24 TL fiyat etiketine sahip olan Cave Story+ Epic Games’te ücretsiz durumda.

Ücretsiz oyun sunmaya her hafta devam eden dev firma sıradaki durağını Cave Story+ olarak belirledi. Steam platformunda yorumları çoğunlukla olumlu olan bu oyunun normal fiyatı 24 TL. Fakat Epic Games bize bunu ücretsiz sunuyor. Ancak oyun 1 hafta sonra eski fiyatına dönecek kaçırmayın!

Epic Store üzerinden 2020 yılının başına kadar ücretsiz oyun dağıtacağını bildiren firma 2020 yılının sonuna gelmemize rağmen halen ücretsiz olarak oyun dağıtmayı sürdürüyor. Görünen o ki ücretsiz olarak dağıtılan oyunlar kendi platformlarına oldukça oyuncu çekiyor. Epic Games’te bundan oldukça memnun, yani ücretsiz oyunlar vermeye devam edecek gibi duruyor.

Cave Story+ Tanıtım Yazısı

Muhtemelen tüm zamanların en iyi bağımsız oyunu olan Cave Story, kişiliği, gizemi ve saatlerce süren akıcı eğlenceyle harmanlanmış tamamen orijinal bir hikayeye sahiptir. Cave Story, eleştirmenlerce beğenilen bağımsız tasarımca Daisuke Amaya veya Piksel tarafından hayranların aktarılan bir aksiyon-macera oyunudur. Eşsiz bir çekicilik ve karakterlerle dolup taşan Cave Story, sizi Mimigas adı verilen tavşan benzeri masum yaratıkların tuhaf ıkrların özgürce dolaştığı ender bir dünyaya götürüyor.

Cave Story+ Sistem Gereksinimleri

  • Minimum
  • OS:Windows XP
  • Processor:Intel Core Solo
  • Memory:128 MB RAM
  • Graphics:64MB RAM
  • Hard Drive:200 MB HD space

Peki siz Epic Games’te ücretsiz olarak sunulan Cave Story+ hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de bu oyun hakkında görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.


Sıradaki içerik:

24 TL Fiyatlı Oyun Epic Games’te Ücretsiz

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ