e
sv

2019 Yılında En Çok İzlenen Diziler Neler?

2019-yilinda-en-cok-izlenen-diziler-tv-time-teknolama-2
avatar

Selim Enes Erdoğan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Netflix, online bir dizi izleme platformu olarak yayın hayatına girdiğinden beri sinema kültüründe dahi değişikliklere sebep oldu. Bunlar kimilerine göre güzel şeyler olsa da, klasik kültürü sevenler için ise zararlı bir değişiklik olduğu söylendi. İnsanlar bu konuda didişedursun, biz bunların faydalarından yararlanalım.

Çevrimiçi yayın platformu dediğimiz hepimiz ilk önce neyi düşünüyoruz? Tabii ki yüksek çoğunluğumuzun cevabı Netflix olacaktır. İşte bu platform, artık alanında tek olmayrak, Disney+, Apple TV+ gibi rakipleri ile de mücadele etmek durumunda. E bu durumdan da en çok faydalanan biz kullanıcılar oluyoruz.

Gerek daha kaliteli içerik üretmek olsun, gerekse de fiyatlandırma politikaları olsun işin içine rekabet girdiğinde bu işte en yararlı çıkan taraf çoğunlukla kullanıcılar olacaktır. Peki bu rekabet ile artan diziler, filmler arasında en çok hangileri izleniyor? İşte bu konuda bir inceleme yapan TV Time ekibine göre 2019 yılında en çok izlenen diziler şu şekilde sıralanıyor:

2019 Yılında En Çok İzlenen Diziler:

Peki siz bu liste konusunda neler düşünüyorsunuz? Eğer sinema haberleri içeriklerinden anında haberdar olmak isterseniz sitemizin sol alt bölümünde bulunan bildirim butonuna tıklayarak sitemize abone olabilir ve sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.