arama

  19 Mart Türkiye Koronavirüs Vaka Sayısı Son Durum

  corona-virus-ilk-olum-fahrettin-koca-teknolama-min
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Selim Enes Erdoğan
  • Beğen
   Loading...

  19 Mart Türkiye Koronavirüs vaka sayısı son durum ne oldu? Türkiye’deki Koronavirüs vaka sayısı ile ilgili Sağlık Bakanı Fahrettin Koca düzenli olarak bilgileri bizlerle paylaşıyor. Bugün ise Türkiye’de Koronavirüs sebebi ile hayatını kaybeden insan sayısı 3’e yükseldi.

  Türkiye koronavirüs vaka sayısı kaç? Türkiye’deki koronavirüs vakalarının son durumu ne? Bu tür soruları siz de sık sık soruyor ve merak ediyorsunuzdur. Bunun en doğru ve resmi cevabını Sağlık Bakanı Fahrettin Koca düzenli olarak veriyor. Ne yazık ki ne kadar önlem alsak ve temizliğimize dikkat etsek de her geçen gün vaka sayısı artış gösteriyor. Peki güncel vaka sayısı ne kadar?

  Türkiye Koronavirüs vaka sayısı kaç?

  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, güncel olarak paylaştığı verilere göre Türkiye’de toplam vaka sayısının 191 olduğunu bildirdi. Bu bilgilerin 19 Mart itibari ile geçerli olduğunu belirtelim.

  Türkiye’de Koronavirüs nedeniyle kaç kişi öldü?

  Sağlık Bakanı Koca, bugün Türkiye genelinde koronavirüse karşı alınan tedbirler ve hastalığın son durumu hakkında açıklamalarda bulundu. Bakan Koca, eski Kara Kuvvetleri Komutanı Aytaç Yalman’ın bugün akşam saatlerinde Koronavirüs sebebi ile hayatını kaybettiğini açıkladı. Yani 19 Mart itibari ile güncel hayatını kaybeden sayısı 3 diyebiliriz.

  Bugünün Koronavirüs vaka sayısı son durum bu şekilde özetlenebilir. Umuyoruz ki ilerleyen günlerde daha fazla vaka ve ölüm haberi ile karşılaşmaz, sevindirici haberlere kucak açarız.

  Daha fazla koronavirüs haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizlere destek olabilirsiniz.

  editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ